فروش ۳۵ میلیون پوندی مهاجم جوان پورتو به ولورهمپتون/ جدایی فابیو سیلوا و باز شدن فضا برای طارمی

فروش ۳۵ میلیون پوندی مهاجم جوان پورتو به ولورهمپتون/ جدایی فابیو سیلوا و باز شدن فضا برای طارمی

کد خبر: ۱۷۰۶۲۶۶/۴۳ زمان: ۱۲:۳۳   1399/06/16 بازدید: ۱۰,۹۲۹

فروش ۳۵ میلیون پوندی مهاجم جوان پورتو به ولورهمپتون

با جدایی فابیو سیلوا مهاجم تیم فوتبال پورتو و پیوستنش به تیم ولورهمپتون حالا شرایط برای حضور مهاجم ایرانی در ترکیب قهرمان فصل گذشته پرتغال فراهم تر از قبل است.

به گزارش” ورزش سه” سرجیو کونسیسائو سرمربی پورتو اعتقاد ویژه ای به مهدی طارمی دارد و بعید است که این مهاجم فصل آینده و از ابتدا یکی از بازیکنان اصلی پورتو نباشد اما جدایی فابیوسیلوا مهاجم ۱۸ ساله پورتو کمی ترافیک را در خط حمله این تیم کمتر از گذشته کرد.

فابیو سیلوا مهاجم جوان پورتو که فوتبالش را از رده های پایه این تیم آغاز کرد یکی از استعدادهای تازه فوتبال پرتغال است که در رده هی سنی مختلف تیم ملی پرتغال بازی کرده است. او فصل گذشته در ۱۲ بازی در لیگ پرتغال برای پورتو به میدان رفت و یک گل هم زد. او اما در رقابت های لیگ جوانان یوفا نیز با پورتو حضور داشت و در ۹ مسابقه ۵ گل زد و ۴ پاس گل داد. 

این جوان آینده دار فوتبال پرتغال با یک انتقال جالب توجه ۳۵ میلیون پوندی پورتو را به مقصد ولورهمپتون ترک کرد تا این تیم پرتغال یک انتقال پرسود را انجام داده باشد. با این وجود سرجیو کونسیسائو برای خط حمله فصل آینده اش روی مهدی طارمی مهاجم ایرانی اش تیمش حساب ویژه ای باز کرده است. به نظر جدایی فابیو سیلوا می تواند فضای بیشتری را برای حضور در ترکیب اصلی تیم برای طارمی به وجود بیاورد.