فهرست خارجی‌های تیم‌های اماراتی در لیگ قهرمانان آسیا

فهرست خارجی‌های تیم‌های اماراتی در لیگ قهرمانان آسیا

به گزارش “ورزش سه”، از هفته آینده ادامه فصل ۲۰۱۹-۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا به صورت متمرکز در کشور قطر دنبال خواهد شد و تیم‌های غرب آسیا طی امروز و فردا مهلت دارند آخرین لیست بازیکنان خود را جهت شرکت در این مسابقات برای AFC ارسال کنند؛ العین، شباب الاهلی، الوحده و الشارجه چهار نماینده فوتبال امارات نیز در این تورنمنت، امروز لیست آسیایی خود را ارسال کردند و در آن از چهار لژیونر منتخب خود پرده برداشتند.

الوحده در گروه A با تیم‌های استقلال ایران، الشرطه عراق و الاهلی عربستان همگروه است و آن‌ها در لیست آسیایی‌شان نام لوکاس پیمنتا (برزیل)، هنریک لوفانور (برزیل)، تیم ماتافس (اسلوونی) و لی میونگ جو (کره جنوبی) را قرار داده‌اند.

در لیست آسیایی شباب الاهلی دیگر نماینده اماراتی‌ها که در گروه B مسابقات با تیم‌های شهر خودرو ایران، الهلال عربستان و پاختاکور ازبکستان همگروه است نام لئوناردو دسوزا (برزیل)، کارلوس ادواردو دی اولیویرا آلوز (برزیل)، پدرو کوندی (اسپانیا) و عزیز گانیف (ازبکستان) به چشم می‌خورد.

الشارجه رقیب تیم‌های التعاون عربستان، الدحیل قطر و پرسپولیس ایران در گروه C نیز نام کایو لوکاس فرناندس (برزیل)، ایگور کورنادو (برزیل)، ماهر شوکوروف (آذربایجان) و ویلتون سوارز (برزیل) را در لیست خود برای ادامه مسابقات لیگ قهرمانان آسیا به AFC به عنوان لژیونر معرفی کرده است.

در گروه D نیز سپاهان ایران همگروه العین امارات، النصر عربستان و السد قطر است که العینی‌ها نام چهار لژیونر را در لیست آسیایی خود قرار داده‌اند؛ لابا کوجو فو دو (توگو)، شیوتانی (ژاپن)، ادوارد (برزیل) و اسلام خان (قزاقستان).

ادامه رقابت‌های لیگ قهرمانان آسیا از سه شنبه هفته آینده (۲۴ شهریور) به میزبانی کشور قطر آغاز خواهد شد.