مرادمند، همانی که آبی‌ها می‌خواستند؛/ گمشده پازل دفاعی استقلال از مشهد رسید

مرادمند، همانی که آبی‌ها می‌خواستند؛/ گمشده پازل دفاعی استقلال از مشهد رسید

کد خبر: ۱۷۲۹۶۴۷/۱ زمان: ۱۳:۲۰   1399/10/16 بازدید: ۵,۷۶۰

مرادمند، همانی که آبی‌ها می‌خواستند؛

مدافع شماره ۳ استقلال یکی از خریدهای خوب این تیم در بازار نقل و انتقالات تابستانه بود و به خوبی توانسته خود را به ترکیب اصلی آبی‌ها اضافه کند و جایگاهی ثابت را به نام خود، به دست آورد.

به گزارش “ورزش سه”، با وجود مدافعانی چون عارف غلامی، سیاوش یزدانی و محمد دانشگر از استقلالِ لیگ نوزدهم به نظر می‌رسید محمدحسین مرادمند خرید تازه آبی‌ها کار سختی برای رسیدن به ترکیب اصلی داشته باشد اما مصدومیت‌ها و البته درخشش مرادمند در خط دفاعی استقلال، او را رفته رفته به مهره اصلی ترکیب تیم تبدیل کرد و حالا می‌توان گفت که در رقابت با همتایان خود در فاز دفاعی آبی‌ها، عملکرد درخشان را از خود به جای گذاشته و فعلا پروسه انتقال او به نیمکت منتفی شده است.

مرادمند در هفته‌های گذشته بارها در مقابل حملات رقبا به خوبی ایستادگی کرده و از تجربه سال‌های حضورش در سپاهان و شهر خودرو استفاده کرده است؛ مرادمند که سال‌های موفقی را در مشهد در تیم شهر خودرو گذراند، حالا با اندوخته‌ای ارزشمند در ترکیب استقلال این روزها می‌درخشد و شب گذشته نیز بارها در مقابل حملات آلومینیوم به خوبی ایستادگی کرد و حالا از او به عنوان یکی از ارکان اصلی به ثبات رسیدن خط دفاعی آبی‌ها در لیگ بیستم در قیاس با فصل گذشته یاد می‌شود.

آمادگی بالای بدنی و فنی مرادمند در آستانه دربی پایتخت، یک خوش‌خبری بزرگ به کادرفنی آبی‌هاست؛ کادرفنی برای ذخیره مرادمند بازیکنانی چون محمد دانشگر و سیاوش یزدانی را هم دارد اما آمادگی بالای مرادمند در تقابل با خط حمله پرسپولیس بدون‌شک می‌تواند یک برگ برنده مهم در دربی پیش‌روی پایتخت باشد. دربی که اولین تجربه مرادمند در ادوار شهرآوردهای پایتخت است که این مدافع ۲۷ ساله امیدوار است بتواند بهترین عملکرد خود را در این دیدار، با توجه به آمادگی مطلوب خود در هفته‌های اخیر به نمایش بگذارد.