مطهری: بازیکنان پرسپولیس نگران هستند

مطهری: بازیکنان پرسپولیس نگران هستند

به گزارش “ورزش سه”، پس از بازی تیم های پرسپولیس و سپاهان، یحیی گل محمدی در نشست خبری غایب بود و حمید مطهری در مقابل تابلوی تبلیغاتی سالن کنفرانس ورزشگاه آزادی حاضر شد تا به سوالات پاسخ دهد و در خصوص بازی اظهارنظر کند.

* نمی‌دانیم دیگر باید چه کار کنیم
بازی جانداری بود. فشاری که روی تیم ما است بار سنگینی را روی دوش بچه ها گذاشته و نمی دانم دیگر باید یک تیم چه کار کند. هرچه سعی می کنیم این استرس را کنترل کنیم باز هم بازیکنانم مان استرش دارند.

* بچه های ما نگران هستند
هرچه تلاش می‌کنیم این فشار را از روی دوش بچه‌ها برداریم ثمری ندارد و آنها همچنان با استرس بازی می‌کنند. باید بیشتر تلاش کنیم و مطمئن باشید نگرانی در وجود بچه‌های ما هست. مساوی‌ها فشارهای زیادی روی ما ایجاد کرده است.

* باید ریتم کار را سریع کنیم
سپاهان هم حریف قابل احترامی است هر دو تیم به دنبال نمایش فوتبالی خوبی بودند در نیمه دوم موقعیت‌های بهتری ایجاد کردند کنترل مسابقه را به ویژه در نیمه دوم در اختیار داشتیم اما باید ریتم کارمان را سریع‌تر کنیم. باید با تمرینات بیشتر سرعت بهتری به بازی بدهیم.

* باید این فشار از روی ما برداشته شود
پشت مدافعان‌مان موقعیتی به سپاهان ندادیم و هرچه فرصت به دست آوردند از جلوی مدافعان و یا پشت هجده قدم بود در دقیقه ۸۹ و ۹۰ حامد لک دو موقعیت را مهار کرد ما هم موقعیت‌های خوب در نیمه دوم به دست آوردیم که نتوانستیم از آنها استفاده کنیم. باید این فشار از روی تیم ما برداشته شود که بخش اعظمی از این موضوع برعهده ما به عنوان کادر فنی است باید به نحو احسن این کار را انجام بدهیم.

* ما دنبال مساوی نبودیم
طبیعتاً در تمام بازی‌ها دنبال کسب سه امتیاز بودیم و فرم دیدارهای‌مان هم این موضوع  را نشان می‌دهد اما نمی‌دانم دوستان طبق چه تجزیه و تحلیلی می‌گویند سبک ما تدافعی است و دنبال مساوی هستیم.

* برای دربی آماده می‌شویم
نمی‌دانم منظور دوستان از تغییر سیستم چیست؟ همیشه شکل تعریف شده با وظایف متفاوت داریم با این وجود اهالی رسانه نظر متفاوتی دارند خودمان را برای دربی آماده می‌کنیم و مشکلی هم وجود ندارد. مشکل خاصی وجود ندارد همیشه در هفته‌های اخیر درباره مهاجمان پرسپولیس صحبت کردند درحالیکه گروه منسجمی هستیم و باید درباره تیم‌مان صحبت شود هر هفته وقتی به نشست خبری می‌آیم درباره مهاجمان می‌پرسند.