هفته یازدهم رقابت های لیگ بیستم؛/ گزارش زنده: سپاهان ۱- پیکان ۱

هفته یازدهم رقابت های لیگ بیستم؛/ گزارش زنده: سپاهان ۱- پیکان ۱

به گزارش “ورزش سه”، پیکان شگفتی این فصل رقابت های لیگ برتر بوده؛ تیمی که فصل گذشته تا آستانه سقوط هم رفت ولی در هفته پایانی با کسب تساوی مقابل سپاهان در رقابت ها ماندگار شد و البته طلایی پوشان اصفهانی را از کسب سهمیه آسیایی محروم کرد. حالا این دو تیم بار دیگر به هم رسیده اند و برخلاف هفته پایانی لیگ نوزدهم، هر دو برای رسیدن به رتبه های بالاتر تلاش می کنند.سپاهان بی شک به دنبال پیروزی خواهد بود و شاگردان نویدکیا هر چه دارند برای رسیدن به این مهم رو خواهند کرد.

با گزارش زنده این دیدار همراه ورزش سه باشید:

*جمعه ۲۶ دی ۹۹ معوقه هفته نهم؛ فولاد مبارکه سپاهان- پیکان تهران؛ ورزشگاه نقش جهان
داوران: روح اله شریفی – علیرضا ایلدروم – محمد راهی – سیاوش باقر نژاد
کمک داور اضافی ۱ و ۲: یاسر همرنگ – وحید صالحی

ناظر: نادر جعفری

ترکیب سپاهان:

پیام نیازمند، محمدرضا مهدی‌زاده، گئورگی گولسیانی، امید نورافکن، مرتضی منصوری، جلال‌الدین علی‌محمدی، محمد کریمی، سروش رفیعی، محمدرضا حسینی، کی‌روش استنلی و سجاد شهباززاده

سرمربی: محرم نویدکیا

ترکیب پیکان:

محمد دریس، امیرحسین رنگرز، آرش قادری، نادر محمدی، علیرضا کوشکی، ابراهیم صالحی، حسین پورامینی، محمد نوری(۴۶ – رضا جبیره)، سید محمد ستاری، مجید عیدی و اسماعیل بابایی

سرمربی: مهدی تارتار

کارت زرد

محمد کریمی دقیقه ٣٨ استنلی کی روش دقیقه ٣٨ سپاهان.

محمد ستاری دقیقه ۴٠ پیکان

شرح گل:

سپاهان (۱-۰): پس از اینکه جلال علی محمدی توپ را در میانه میدان از بازیکنان تیم پیکان گرفت، توپ با دو پاس به سروش رفیعی رسید و این بازیکن پس از یک دویی بسیار خوب  و کار شده با سجاد شهباززاده در موقعیت تک به تک با دریس قرار گرفت و با یک ضربه روی پا توپ را به تور دروازه پیکان رساند تا پیش از اینکه بازی به دقیقه ۲۰ برسد، طلایی پوشان در خانه پیش افتاده باشند.

شرح نیمه اول

در این نیمه سپاهان شروع خوبی در بازی داشت و توانست در دقیقه ۱۹ روی یک کار تیمی خوب توسط سروش رفیعی به گل برسد. در ادامه این بازی باز هم این شاگردان محرم نویدکیا بودند که مالک توپ ومیدان بودند ولی پیکان هم چند باری روی ارسال های اوت خطرساز شد که در یکی از این موقعیت ها فاصله ای تا دریافت گل تساوی نداشت. این مسابقه در نهایت با سوت داور بازی در پایان نیمه اول با همان یک گل خاتمه پیدا کرد.

دقایق حساس:

دقیقه ۲: اولین حمله این مسابقه را سجاد شهباززاده مهاجم تیم میزبان با نفوذ به محوطه جریمه ترتیب داد که ضربه او با دخالت دریس راهی اوت شد.
دقیقه ۸: چند پرتاب بلند و ارسال کرنر از سوی تیم میهمان به شدت پیام نیازمند را تحت تاثیر قرار داد.
دقیقه ۱۴: ضربه محمد کریمی با فاصله راهی اوت شد.

دقیقه ۲۱: ضربه آرش قادری باز هم روی ارسال اوت محمد نادری با اختلاف بسیار کمی راهی اوت شد تا شاگردان مهدی تارتار بهترین موقعیت خودشان در بازی تا این لحظه را از دست بدهند.

دقیقه ۲۵: اگر ارسال پاس در عرض محمدرضا حسینی که روی کار خوب و تکنیکی علی محمدی به او رسیده بود، با دقت بیشتری ارسال می شد، گل دوم طلایی پوشان رقم می خورد.

حاشیه:

* محرم نویدکیا نسبت به بازی قبل با دو تغییر به این بازی وارد شده است؛ علی محمدی جانشین دانیال اسماعیلی فر شده و در خط هجومی نیز استنلی به ترکیب اصلی بازگشته و خلعتبری روی نیمکت نشسته است.
* سپاهان پس از سه تساوی به این مسابقه رسیده و به دنبال هر سه امتیاز بازی است.

* برخورد مرتضی منصوری و مدافع پیکان باعث مصدومیت این بازیکن از ناحیه کمر و دست و توقف چند دقیقه ای بازی در دقیقه ٣۵ شد.

* سروش رفیعی پس از اینکه سه پاس گل ارسال کرده بود، در این بازی موفق به گلزنی شد.

*با خروج محمد نوری کاپیتانی پیکان به حسین پورامینی رسیده است.