پنجره نقل و انتقالات شهرخودرو باز می‌شود / پرداخت بدهی میلیاردی پدیده به پانادیچ 

پنجره نقل و انتقالات شهرخودرو باز می‌شود / پرداخت بدهی میلیاردی پدیده به پانادیچ 

کد خبر: ۱۷۰۶۵۱۷/۲ زمان: ۱۵:۰۴   1399/06/17 بازدید: ۲,۷۳۱

پنجره نقل و انتقالات شهرخودرو باز می‌شود 

مالک باشگاه شهرخودرو با پرداخت غرامت سنگین بدهی پدیده به آندره پانادیچ، برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی این تیم اقدام کرد.

به گزارش ورزش سه و به نقل از سایت رسمی باشگاه شهرخودرو خراسان، پس از شکایت آندره پانادیچ کروات بابت مطالبات پرداخت نشده خود در دوران مربیگری‌اش در پدیده که از سوی مدیران وقت این باشگاه انجام نشده بود، فیفا ضمن صدور رای، علاوه بر الزام باشگاه شهرخودرو به پرداخت دستمزد این مربی کروات، جریمه‌ای را هم به آن اضافه و اعلام کرد پنجره نقل و انتقالاتی این تیم نیز بسته شده است.

در پی مذاکرات بلند مدت دکتر خدایی عضو هیات مدیره هلدینگ شهرخودرو به نمایندگی از مالک و هیات‌مدیره این باشگاه با پانادیچ که تا ساعات پایانی روز گذشته به وقت زاگرب به طول انجامید، این مربی هرگز حاضر به تخفیف و تقسیط طلب سنگین خود با احتساب قیمت بالای دلار در ایران نشد تا صبح امروز فرهاد حمیداوی با واریز حدود یک میلیاردو دویست میلیون تومان، طلب این مربی کروات را نقدا پرداخت کند.

بنا به روال قانونی، شهرخودرویی‌ها با این اقدام خود اکنون در انتظار این هستند تا با ارسال رسید تسویه حساب و نامه وکیل آندره پانادیچ به فیفا، پنجره نقل و انتقالاتی این باشگاه دوباره گشوده شود.