پنجه های دیاباته رو به سکوهای خالی (عکس)

پنجه های دیاباته رو به سکوهای خالی (عکس)

به گزارش “ورزش سه”، همانطور که انتظار می رفت، دیدار استقلال و آلومینیوم اراک یک بازی زیبا و تهاجمی از سوی هر دو تیم بود و بینندگان تلویزیونی یک دیدار هیجان انگیزی را مشاهده کردند که در نهایت با پیروزی شاگردان محمود فکری و رسیدن آنها به صدر جدول به پایان رسید.

در این مسابقه، شیخ دیاباته پس از ۴۰ روز مجددا برای استقلال به میدان رفت و موفق به ثبت یک پاس گل شد. هر چند اگر دیاباته تمرکز لازم را داشت، می توانست نام خودش را در کنار دو مهاجم دیگر استقلال به عنوان گلزنان این بازی به ثبت برساند ولی آقای گل لیگ گذشته، از فرصت های پیش آمده استفاده نکرد.

دیاباته که پیش از بازی با پیکان از ناحیه دوقلو زانو دچار مصدومیت شد و پیج دیدار استقلال را از دست داد، به شرایط بازی برگشته است و پس از مدت ها برای این تیم به میدان رفت و بسیار تشنه گلزنی بود اما او قدر چند فرصتی که بدست آورد را ندانست که شاید دلیل آن، دوری این بازیکن از میادین بوده باشد.

دیاباته پیش از حضور در زمین، از سوی معدود تماشاگرانی که در جایگاه ویژه قرار داشتند مورد تشویق قرار گرفت و سپس رو به سکوهای استادیوم آزادی کرد و با پنجه های معروفش، به نوعی نشان داد که جای هواداران استقلال در ورزشگاه خالی است. 

شادی معروفی که دیاباته فصل گذشته به نمایش گذاشت و پس از هر باز گلزنی، رو به تماشاگران تیمش پنجه هایش را به شکل پنجه های ببر در می آورد و طرفداران استقلال نیز او را در این راهی همراهی می کردند که فضای بسیار جالبی را به ورزشگاه می داد.

حالا و در شرایطی که تماشاگران به دلیل شرایط اپیدمی کرونا قادر به حضور در ورزشگاه نیستند، قطعا جای خالی آنها برای تمام فوتبالیست ها حس می شود، بخصوص دیاباته ای که دیگر نمی تواند با صدای تشویق تماشاگران استقلالی، پنجه هایش را به سوی آنها نشان دهد.