پیروزی ترابوزن با آمار ۱۰۰ درصد پاس صحیح حسینی

پیروزی ترابوزن با آمار ۱۰۰ درصد پاس صحیح حسینی

به گزارش “ورزش سه”، ترابزون اسپور در آغاز هفته شانزدهم سوپر لیگ ترکیه در ورزشگاه وفا استادیوم میهمان تیم رده هفتمی فاتح کاراگومروک بود و توانست در پایان به لطف گل دقایق پایانی کالب اکوبان از سد این تیم بگذرد.

در این بازی، مجید حسینی مدافع ایرانی ترابزون اسپور که مدتها بود مورد غضب سرمربی این تیم قرار گرفته بود، پس از ۶ ماه در ترکیب اصلی این تیم به میدان رفت و عملکرد بسیار خوبی را از خود به نمایش گذشت.

حسینی که در ابتدای فصل پیشنهادهای زیادی را از تیم های حاضر در سری آ و بلژیک داشت، در نهایت در ترابزون ماندگار شد ولی جایی در برنامه های عبدالله آوچی نداشت و به یک نیمکت نشین محض تبدیل شده بود.

بالاخره و پس از گذشت ۶ ماه، مجید حسینی در یک بازی ترابوزن اسپور از ابتدا برای این تیم به میدان رفت و با ثبت آمار شگفت انگیز ۱۰۰ درصد پاس صحیح، از خوب های تیمش بود و نمره بسیار خوب ۷٫۵ را دریافت کرد.

حسینی در این بازی ۱۲ عملکرد دفاعی موفق شد و در ۲ دوئل زمینی نیز پیروز شد. مدافع ایرانی ترابزون همچنین در ۳ نبرد هوایی نیز موفق عمل کرد تا یکی از بازیکنان خوب ترابوزن در این پیروزی خارج از خانه باشد.

در این دیدار، ابتدا آنتونی انواکامه ترابوزن را پیش انداخت اما بالکوویچ گل تساوی را برای فاتح کاراگومروک به ثمر رساند. اما این پایان کار نبود و کالب اکوبان در دقیقه ۸۲ گل دوم و پیروزی بخش را وارد دروازه میزبان کرد تا ترابوزن ۲۳ امتیازی شده و جای فاتح کاراگومروک را در رده هفتم جدول سوپر لیگ ترکیه بگیرد.