پیش‌فروش نسخه محدود پلی استیشن ۵ ساخته شده از طلای ۲۴ عیار به‌زودی شروع می‌شود

پیش‌فروش نسخه محدود پلی استیشن ۵ ساخته شده از طلای ۲۴ عیار به‌زودی شروع می‌شود

هرچه به آخر سال میلادی ۲۰۲۰ نزدیک می‌شویم، تب‌وتاب و هیجان علاقه‌مندان به صنعت بازی‌های ویدیویی و به‌خصوص کنسول‌های خانگی بیشتر می‌شد. دو غول این صنعت سخت در حال آماده‌سازی خود جهت حضوری قدرتمند در نسل نهم هستند.

اگر زومجی را دنبال کرده باشید، احتمالا در جریان هستید که سونی پس از سکوتی طولانی، بالاخره در رویداد معرفی بازی‌های پلی ‌استیشن ۵ به‌صورت غافلگیرکننده از ظاهر کنسول خود پرده‌برداری کرد. درحالیکه از آن رویداد مدتی گذشته است، اما هنوز به‌صورت دقیق از زمان پیش‌فروش و البته یکی از مهم‌ترین فاکتورهای موفقیت یا شکست یک دستگاه یعنی قیمت نهایی آن اطلاعاتی در دسترس نیست.

مقاله‌های مرتبط:

حال اما در جدیدترین اخبار بازی، ساعاتی پیش یک شرکت بریتانیایی تحت عنوان Truly Exquisite که وظیفه شخصی‌سازی ظاهر دیوایس‌های مختلف را برعهده دارد، یک قدم از سونی جلو زد و زمان تقریبی پیش‌فروش پلی‌استیشن ۵ را هفته جاری اعلام کرد. البته باید توجه داشته باشید، تنها ۲۵۰ عدد از این نسخه از PS5 با برچسب قیمت ۷۹۹۹ پوند توسط این شرکت روانه بازار می‌شود؛ قیمت بالای این کنسول نیز به مواد استفاده شده در ساخت آن مربوط است. این نسخه گران و خاص پلی‌استیشن ۵ از طلای ۲۴ عیار ساخته شده است.

باتوجه به اطلاعات منتشر شده، در داخل جعبه خاص چوبی این کنسول، علاوه‌بر پلی‌استیشن ۵، دو عدد کنترلر دوال سنس (DualSense) طلا به ارزش ۶۴۹ پوند و همچنین یک هدست ۳D پالس طلا به قیمت ۳۹۹ پوند وجود دارد.

لطفا شما هم نظرات خود درمورد این نسخه ویژه و البته جذاب کنسول پلی‌استیشن ۵ را با ما نیز در میان بگذارید.