گومیس و سرمربی هم مبتلا شدند/ ۲۵ کرونایی؛ وضعیت الهلال فراتر از فاجعه!

گومیس و سرمربی هم مبتلا شدند/ ۲۵ کرونایی؛ وضعیت الهلال فراتر از فاجعه!

به گزارش “ورزش سه”، با اعلام رسمی تیم الهلال عربستان، شمار افراد مبتلا به کرونا در این تیم به ۲۵ نفر رسید که از این تعداد، ۱۵ نفر آنها از بازیکنان این تیم هستند؛و البته جدیدترین مورد سرمربی تیم است که اوضاع را پیچیده می‌کند.

در اطلاعیه جدید باشگاه الهلال آمده است که علاوه بر افراد قبلی که به کرونا مبتلا شده اند، اکنون ۱۱ مورد مثبت جدید مبتلا به کرونا در اردوی آبی های ریاض مشاهده می شود تا جمع کرونایی های این تیم به ۲۶ نفر افزایش پیدا کند.

در توییتر : اگر تعدا مبتلایان به ویروس در تیم الهلال همچنان در همین حد باشد این تیم با این نفرات(تیم نوجوانان) ACl را ادامه خواهد داد .

در میان جدیدترین افراد مبتلا به کرونا، نام بافتیمبی گومیس مهاجم سرشناس این تیم و همچنین رازوان لوچسکو سرمربی رومانیایی این تیم نیز دیده می شود. ظهر امروز نیز اعلام شد که سباستین جووینکو بازیکن ایتالیایی و تأثیرگذار این تیم به همراه الدوسری دیگر بازیکن شاخص الهلال به کرونا مبتلا شده اند.

فوری :رازوان لوچسکیو سرمربی تیم الهلال هم به ویروس کرونا مبتلا شد.

با افزایش تعداد افراد مبتلا به کرونا در الهلال، بازی فردای این تیم با شهرخودرو در هاله ای از ابهام قرار گرفته است و مشخص نیست این دیدار برگزار خواهد شد یا خیر.

این نفرات در الهلال به ویروس مبتلا شده اند:

۱-محمد الواکد
۲-عبدالله الجدعانی
۳-نواف الغامدی
۴-عبدالله الحافظ
۵-محمد البریک
۶-یاسر الشهرانی
۷-سلمان الفرج
۸-نواف العابد
۹-سالم الدوسری
۱۰-جووینکو
۱۱-حمد العبدان
۱۲-صالح الشهری
۱۳ – متعب المفرج
۱۴- علی البلیهی
۱۵- گومیس

الهلال پس از ثبت جدیدترین موارد کرونایی با انتشار نامه‌ای رسمی خواستار تعویق بازی خود با شهرخودرو شد که قرار بود امروز برگزار شود. طبق قوانین تا زمانی که یک تیم ۱۳ بازیکن در دسترس داشته باشد از جدول مسابقات حذف نخواهد شد.

الهلال به طور رسمی خواهان تعویق بازی با شهرخودرو شد