CD Projekt می‌گوید در برابر اتهامات قضایی با تمام قدرت از خود دفاع خواهد کرد

CD Projekt می‌گوید در برابر اتهامات قضایی با تمام قدرت از خود دفاع خواهد کرد

چند وقت پیش خبر رسید که دو شرکت حقوقی به‌دنبال باگ‌ها و مشکلات عدیده‌ی Cyberpunk 2077 روی کنسول‌های نسل هشتمی پلی استیشن ۴ و ایکس باکس وان، به نیابت از طرف سهام‌داران آمریکایی CD Projekt (شرکت مادر سی‌دی پراجکت رد)، شکایت‌هایی علیه آن‌ها تنظیم کرده‌اند. عمده‌ی اتهاماتی که شرکت‌های حقوقی مذکور به سی‌دی پراجکت وارد می‌کنند مربوط‌به به این می‌شود که «این شرکت قبل از عرضه‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷، اظهارنظرهای نادرست و گمراه‌کننده درباره‌ی بازی به بازار‌ ارائه می‌داده است» و همین موضوع باعث متضرر شدن سهام‌داران این استودیوی لهستانی شده است.

حال در همین راستا، سی‌دی پراجکت بیانیه‌ای کوتاه در این ‌خصوص ازطریق بخش «اخبار حقوقی» وب‌سایت رسمی خود منتشر کرده که در آن اشاره می‌شود این شرکت تایید می‌کند که علیه او اقدام قانونی انجام شده است. با اینکه مطالب این بخش صرفا به انتشار اعلامیه‌های نظارتی و حقوقی سی‌دی پراجکت اختصاص دارد، اما آن‌ها در پایان این خبر، با این جمله مطلب را تمام می‌کنند: «این شرکت با تمام قدرت از خود دربرابر همه‌ی اتهامات مطرح شده دفاع خواهد کرد.»

مقاله‌های مرتبط:

سایبرپانک ۲۰۷۷ موفق شده که فروش خوبی را تجربه کند و نمرات بسیار خوبی را نیز روی پلتفرم پی سی از طرف منتقدین دریافت کند. بااین‌حال، نسخه‌های کنسولی بازی به‌دلیل رنج بردن از مشکلات فنی گسترده به‌شدت مورد انتقاد افراد حرفه‌ای در رسانه‌های ویدیو گیمی قرار گرفته‌اند. حتی کار به جایی کشید که سایت انتشار نقد اُپن‌کریتیک از چند وقت پیش اخطاری در صفحه‌ی سایبرپانک ۲۰۷۷ خطاب به مخاطبان خود گذاشته مبنی بر اینکه استودیوی CD Projekt Red قبل از عرضه‌ی بازی عمدا تلاش کرده بود تا وضعیت واقعی آن را روی کنسول‌های ایکس باکس وان و پلی استیشن ۴ پنهان کند.

Cyberpunk 2077 درحال‌حاضر روی پلتفرم‌های پلی استیشن ۴، ایکس باکس وان، پی سی و گوگل استیدیا در دسترس است. همچنین سی‌دی پراجکت رد اخیرا تایید کرد که اولین بسته‌ی الحاقی بازی در اوایل سال ۲۰۲۱ به‌دست مخاطبان می‌رسد.

نظر شما کاربران زومجی دراین‌باره چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک بگذارید.